KARINIO LAISVALAIKIO POLIGONAS www.tacticalday.lt
Pristatymas 1-2 d.d.
Pristatymas visoje Lietuvoje
Mokėjimas grynais pristatymo metu
Norų sąrašas

Krepšelis

0 prekių0,00 €
Prekių krepšelis tuščias.

0

×

Registracija

Paskyros informacija

Prisijungimo detalės

ar prisijunkite

Privalomas laukelis.
Privalomas laukelis
Netinkamas vardas
Netinkama pavardė
Netinkamas el. paštas
Privalomas laukelis
El. paštas jau naudojamas
Privalomas laukelis
Netinkamas slaptažodis
Įveskite daugiau nei 6 simbolius
Įveskite mažiau nei 16 simbolių
Slaptažodis nesutampa
Privalomas laukelis
El. paštas ar slaptažodis neteisingi

Visas prekes, kurias užsisakote internetu, pristato mūsų partneris – UAB DPD Lietuva. Galite rinktis iš dviejų prekių pristatymo su DPD būdų:

  • Pristatymas su DPD kurjeriu „nuo durų iki durų“. Pasirinkus šį būdą kurjeris prekes Jums atveš tiesiai į namus ar kitą nurodytą pristatymo vietą. Pristatant prekes tokiu būdu yra taikomas 3.5 € mokestis. Pasirinkus šį būdą taip pat yra galimybė atsiskaityti už prekes pristatymo metu. Jei pasirenkate mokėjimą už prekes pristatymo metu, nepamirškite atvykus kurjeriui turėti tikslią pinigų sumą.

  • Pristatymas į DPD siuntų terminalus;. Pristatant prekes tokiu būdu yra taikomas 2 € mokestis.Siuntos į Pickup siuntų taškus pristatomos per 2d.d. Kai Jūsų siunta bus pristatyta į Pickup siuntų tašką, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute. Prekes iš Pickup siuntų taško galite atsiimti per 7 kalendorines dienas.Užsakytų prekių neatsiėmus per šį laikotarpį, jos bus grąžintos pardavėjui.

Siekdami užtikrinti aukščiausią pristatymo kokybę su DPD, užsakymus siunčiame tokia tvarka:

  • Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio prekes užsakius ir apmokėjus iki 11:00 val., jos yra išsiunčiamos tą pačią dieną ir pristatomos į nurodytą vietą per 1-2 darbo dienas.
  • Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio prekes užsakius ir apmokėjus po 11:00 val., jos yra išsiunčiamos sekančią dieną ir pristatomos į nurodytą vietą per 2-3 darbo dienas.
  • Jei užsakymas atliktas ir apmokėtas nuo penktadienio iki sekmadienio, tuomet siunta išsiunčiama ateinantį pirmadienį ir pristatoma per 1-2 darbo dienas.

Jei turėsite klausimų dėl pristatymo, visuomet galite su mumis susisiekti: