Visas prekes, kurias užsisakote internetu, pristato mūsų partneris – UAB DPD Lietuva arba OMNIVA. Galite rinktis iš dviejų prekių pristatymo būdų:

  • Visiems, perkantiems internetinėje parduotuvėje Tacticalforce.lt, NEMOKAMAI pristatysime prekes, kurių vertė didesnė nei 49€

  • Pristatymas su DPD kurjeriu „nuo durų iki durų“. Pasirinkus šį būdą kurjeris prekes Jums atveš tiesiai į namus ar kitą nurodytą pristatymo vietą. Pristatant prekes tokiu būdu yra taikomas 3.99€ mokestis. Pasirinkus šį būdą taip pat yra galimybė atsiskaityti už prekes pristatymo metu. Jei pasirenkate mokėjimą už prekes pristatymo metu, nepamirškite atvykus kurjeriui turėti tikslią pinigų sumą.

  • Pristatymas į OMNIVA terminas;. Pristatant prekes tokiu būdu yra taikomas 2.99€ mokestis.Siuntos į Pickup siuntų taškus pristatomos per 2d.d po išsiuntimo. Kai Jūsų siunta bus pristatyta į Pickup siuntų tašką, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute. Prekes iš Pickup siuntų taško galite atsiimti per 7 kalendorines dienas.Užsakytų prekių neatsiėmus per šį laikotarpį, jos bus grąžintos pardavėjui.P

Jei pasirinkote prekių pristatymą į namus, jos bus pristatytos per terminą, nurodytą prie pasirinktos prekės. Kurjeriai prekes pristato pagal iš anksto numatytą maršrutą, todėl galimybės pasirinkti tikslų pristatymo laiką nėra, galima pasirinkti tik pageidaujamą pristatymo laiko intervalą.

Svarbu! Kai kurioms prekėms taikomas nestandartinis pristatymo terminas, tikslų prekės pristatymo terminą galite matyti prekės puslapyje.

Jei turėsite klausimų dėl pristatymo, visuomet galite su mumis susisiekti:

  • Parašydami elektroninį laišką į [email protected];
  • Paskambinę telefonu +370 600 00126.