Prekių grąžinimas:

Tuo atveju, jei gauti pirkiniai netinka pagal dydį arba yra netinkamos kokybės, galite NEMOKAMAI grąžinti juos mums per 30 dienų nuo pristatymo dienos. Jums pageidaujant grąžinsime už jas pinigus per 14 darbo dienas, kai tik jas atsiųsite. Grąžinimo sąlygos:

  • Grąžinama prekė turi būti originalioje ir nepažeistoje pakuotėje;
  • Prekė turi būti nenaudota ir nesugadinta (jokiu būdu negali būti pažeistos etiketės, turi būti nenuplėštos apsauginės plėvelės, nesubraižytas pavirčius, nepakeistos sudedamosios dalys ar kiti elementai ir kt.);
  • Grąžinimas registruojamas per OMNIVĄ SAVITARNĄ. https://grazinimai.omniva.lt/parduotuves/tacticalforce-lt

 

Prekių keitimas:

Deja, tiesiogiai pasikeisti grąžinamos prekės neįmanoma. Kai tik gausime tavo grąžinamą prekę ir ji bus patikrinta, pinigai bus grąžinti tuo pačiu būdu, kurį pasirinkai sumokant. Tuomet galėsi tiesiog užsisakyti prekę iš naujo.

 

Svarbi informacija:

  • Už grąžinamo pirkinio transporto išlaidas pinigai nėra grąžinami;
  • Atkreiptinas dėmesys, kad pagal „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisykles“ negrąžinamomis (nekeičiamomis) prekėmis laikomos tokios įsigytos kokybiškos prekės kaip: apatiniai drabužiai, kojinės, puskojinės bei visos kitos prekės, specialiai išskirtos kaip negrąžinamos (nekeičiamos) “Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėse“;
  • Jei nebus pateikiama prekės pirkimo-pardavimo dokumento, prekė keičiama arba vykdomi kiti prašyme nurodyti vartotojo reikalavimai tik pardavėjui sutikus.